Τρόποι αποστολής

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ACS:

Για τους πελάτες που χρειάζονται άμεσα τα προϊόντα μας προσφέρεται η υπηρεσία της ACS. Όλες οι αποστολές είναι ασφαλισμένες, καλά συσκευασμένες και με αριθμό ανίχνευσης.

Οι παραγγελίες εξυπηρετούνται την ίδια ημέρα εάν έχουν γίνει πριν τις 17:00. Σε περίπτωση που η παραγγελία δεν σταλεί την ίδια μέρα θα σταλεί την επόμενη εργάσιμη. Μετά την αποστολή της παραγγελίας θα λάβετε με email τον αριθμό ανίχνευσης καθώς και λεπτομέρειες για την παραγγελίας σας.
 
ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ 
Η παράδοση εξαρτάται από την Πόλη σας. Ο συνήθης χρόνος παράδοσης είναι 1~2 εργάσιμες για όλη την Ελλάδα.
 
ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ 
Το κόστος υπολογίζεται σύμφωνα με την αξία της παραγγελίας και το βάρος αυτής.
Η τελική αξία της παραγγελίας αναφέρεται αναλυτικά κατά την επιλογή του τρόπου αποστολής.
To κόστος αποστολής για παραγγελίες αξίας μικρότερης των 85 EUR και βάρος έως 2 κιλά είναι 2,8 EUR με το Φ.Π.Α.
Η χρέωση της αντικαταβολής είναι + 2 EUR με το Φ.Π.Α.
 
ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
 
ΤΟΠΙΚΕΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ:
Όλες οι αποστολές είναι ασφαλισμένες, καλά συσκευασμένες και με αριθμό ανίχνευσης.
Οι παραγγελίες εξυπηρετούνται την ίδια ημέρα εάν έχουν γίνει πρίν τις 20:00. Σε περίπτωση που η παραγγελία δεν σταλεί την ίδια μέρα θα σταλεί την επόμενη εργάσιμη. Μετά την αποστολή της παραγγελίας θα λάβετε με email τον αριθμό ανίχνευσης καθώς και λεπτομέρειες για την παραγγελίας σας.
 
ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
 
Η παράδοση εξαρτάται από το τοπικό σας ταχυδρομείο. Ο συνήθης χρόνος παράδοσης είναι 4~7 εργάσιμες για την Ευρώπη και 7~12 εργάσιμες για τον υπόλοιπο κόσμο.
 
ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
 
Το κόστος υπολογίζεται σύμφωνα με την αξία της παραγγελίας και το βάρος αυτής.Η τελική αξία της παραγγελίας αναφέρεται αναλυτικά κατά την επιλογή του τρόπου αποστολής.

TRACKING LINKS

Αλβανία: Posta Shqiptare        www.postashqiptare.al  

Αρμενία: HayPost   www.haypost.am

Αυστρία: Österreichische Post   www.post.at

Αζερμπαϊτζάν: Azərpoçt   www.azerpost.az

Βέλγιο: Bpost   www.post.be

Βοσνία-Ερζεγοβίνη: BH Pošta www.posta.ba

Βουλγαρία: Bulgarian Posts    www.bgpost.bg

Κροατία: Hrvatska pošta  www.posta.hr

Κύπρος: Cyprus Postal Services   cypruspost.gov.cy

Τσεχία: Česká pošta   www.cpost.cz

Δανία: Post Danmark   www.postdanmark.dk

Εσθονία: Eesti Post   www.post.ee

Φινλανδία: Itella   www.posti.fi

Γαλλία: La Poste   www.laposte.fr

Γεωργία: Georgian Post  www.georgianpost.ge

Γερμανία: Deutsche Post   www.deutschepost.de  

Ελλάδα: Hellenic Post   www.elta.gr

Γροιλανδία: Post Greenland   www.post.gl  

Ουγγαρία: Magyar Posta   www.posta.hu

Ισλανδία: Íslandspóstur   www.postur.is  

Ιρλανδία: An Post   www.anpost.ie

Ιταλία: Poste italiane   www.poste.it

Κόσσοβο: Posta e Kosovës   www.postaekosoves.net

Λετονία: Latvijas Pasts   www.pasts.lv

Λιχτενστάιν: Liechtensteinische Post   www.post.li

Λιθουανία: Lietuvos paštas   www.post.lt

Λουξεμβούργο: P&TLuxembourg   www.pt.lu

Πρώην Γιουγκοσλαβική Δημοκρατία της Μακεδονίας: Makedonska Pošta   www.posta.com.mk  

Μάλτα: MaltaPost   www.maltapost.com

Μολδαβία: Poşta Moldovei   www.posta.md

Μονακό: La Poste Monaco   www.lapostemonaco.mc

Μαυροβούνιο: Pošta Crne Gore   www.postacg.me

Ολλανδία: PostNL   www.postnl.nl

Νορβηγία: Posten   www.posten.no

Πολωνία: Poczta Polska   www.poczta-polska.pl

Πορτογαλία: Correios de Portugal   www.ctt.pt

Ρουμανία: Poşta Română   www.posta-romana.ro

Ρωσία: Russian Post   www.russianpost.ru

Σερβία: Pošta Srbije   www.posta.rs

Σλοβακία: Slovenská pošta   www.posta.sk

Σλοβενία: Pošta Slovenije   www.posta.si

Ισπανία: Correos   www.correos.es

Σουηδία: Posten   www.posten.se

Ελβετία: Swiss Post   www.post.ch

Τουρκία: PTT   www.ptt.gov.tr

Αγγλία: Royal Mail   www.royalmail.com

Ουκρανία: Ukrposhta   www.ukrposhta.com

 

WORLDWIDE TRACKING

www.trackitonline.ru

www.track-trace.com